سلام.

این صفحه صرفا برای کسانی نوشته می‌شود که روحیه جستجوگری و کنجکاوی فراوانی دارند (من بهش میگم فضولی😁).

اول از همه می‌گویم که پروفایل اینجانب هیچ ارتباطی به بنده ندارد و از لحاظ ظاهری کمی شبیه به بنده است و از لحاظ سنی اختلاف سنی زیادی با این عکس پروفایل دارم. ولی چون انرژی خاصی از این تصویر می‌گیرم و مهم‌تر اینکه ساخت خودم هست بنابراین به عنوان پروفایل برگزیده‌ام.

اسم من همون طور که نوشته شده حـ. آرمان است. که حـ . مخفف حسین است. البته اسمم در اصل سیدحسین است. اما چون اعتقاد دارم سید بودن لیاقت می‌خواهد و من ندارم بنابراین از لفظ سید فاکتور گرفته ام. (خواستم ریا نشه 😁) البته ممکنه من رو به اسم استادبزرگ هم بشناسین.(ممکنه هم نشناسین)

یک دانشجوی ساده کارشناسی ارشد برق مخابرات هستم که به هر دری میزنم تا پایان نامه رو به نحو احسن انجام بدم.

به شدت از فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی بیزارم (بعدش هندی) و اکثرا فیلم‌های ژانر اکشن ، هیجانی ، معمایی ، جنایی و ترسناک رو نگاه می‌کنم.

از بسیاری از آهنگ‌های بی‌کلام (instrumental) حس خوبی می‌گیرم و بیشتر به این سبک علاقه‌مندم. البته به آهنگ‌های دیگه هم گوش میدم.

به شدت عاشق طراحی، نقاشی و عکاسی هستم. از کار با کامپیوتر (برنامه نویسی ، فوتوشاپ و ساخت و ویرایش فیلم و عکس و تصویر) هیچوقت خسته نمیشم.

فکر کنم دیگه چیزی نمونده که بگم. باز اگه سوالی بود یا حس کنجکاوی‌تون (فضولی‌تون) گل کرد و چیزی به ذهنتون رسید از قسمت تماس با من مطرح کنین. (از این دو نقطه و دی ها که آخر متن میزنن)

پ.ن: درباره سنم همین رو بدونین که مثل این پروفایلم 30 یا 40 سالم نیست 😁.